Niepełnosprawni   Słabosłyszący
Strona główna  ›  Komunikaty

Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego Nr 1/2022 z 17 listopada 2022 r.Uprzejmie przypominam, że na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego, pod adresem: kopie odmowy realizacji zamówienia – Główny Inspektorat Farmaceutyczny – Portal Gov.pl (www.gov.pl) znajdują się kluczowe informacje związane z założeniem konta w systemie ZORZ (Zgłoszenia Odmów Realizacji Zamówienia).
Najważniejsze informacje jakie powinna zawierać prośba o założenie konta: W związku z powyższym proszę o weryfikację adresów e-mail aptek ogólnodostępnych i punktów aptecznych znajdujących się w rejestrze aptek (https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl).
Przypominam także, zgodnie z art. 107 ust. 1, ust. 2a , ust. 3 pkt. 3 ustawy z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. z 2022 poz. 2301) o obowiązku przekazywania do właściwego miejscowo wojewódzkiego inspektora farmaceutycznego informacji o zmianie danych objętych rejestrem aptek, w tym adresu e-mail, niezwłocznie po wystąpieniu zmiany.


Autor: Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny Monika Urbaniak 
Opublikował(a): Adam Zimny (17-11-2022, 11:04) 
Zmodyfikował(a): brak 
Odsłon strony: 21462 
Wersja do druku 
 
PowrótZamieścił: Adam Zimny